Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: csdd

Jauno satiksmes dalībnieku forums Pļaviņās

Filips Fedosejevs, Raivo Jankuns, Sonora Balode, Elīna Lelde Pitjukeviča, Ričards Freijs, Krista Priede, 4.b klases skolēni

30.aprīlī mūsu skolā notika Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotās velosipēdistu sacensības, kurās piedalījās sešas mūsu skolas komandas.

Viena no tām bija mūsu klases komanda ”Zibenīgais sešinieks”. Gatavojoties šīm sacensībām, ļoti cītīgi trenējāmies. Braucām ar velosipēdu ne tikai stundu laikā, bet arī ārpus stundām. Pirmās palīdzības zināšanas palīdzēja apgūt skolas medmāsa I.Kaņepēja.
Sacensību dienā daži no mums bija uztraukušies, turpretī daži tās uztvēra mierīgi. Mūs visus pārsteidza uzdevumi, kuri bija jāpilda.
Riteņbraukšanā pirmais starts bija grūtāks nekā otrais. Pēc riteņbraukšanas devāmies pārbaudīt zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, pēc tam – ceļu satiksmes noteikumos, velosipēdu uzbūvē.
Tiesneši mūs cienāja ar cepumiem un tēju.

Sākās apbalvošana. Visas komandas un to skolotāji kā dāvinājumu saņēma oranžus krekliņus un atzinības rakstus, kurus pasniedza CSDD Aizkraukles nodaļas priekšnieks, mūsu skolas absolvents E.Eizāns. Paldies par to!

Pirmās trīs vietas ieguva A.Upīša Skrīveru vidusskolas komandas, diemžēl mūsu komanda ieguva 4.vietu.

Mēs gribam pateikt paldies sacensību organizētājiem, ka mums un citām mūsu skolas komandām bija iespēja piedalīties šādās sacensībās, īpašu paldies sakām skolas direktoram V.Samohinam, sporta skolotājam J.Eidukam, klases audzinātājam G.Balodim, medmāsai I.Kaņepējai un mūsu vecākiem.

Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012

Ceļu satiksmes drošības direkcija un “OKarte” sadarbībā ar mārketinga projektu aģentūru „Fortius” aicina piedalīties interesantās un gadu garumā popularitāti iemantojušās velosipēdistu sacensībās bērnus vecumā no 10 līdz 12 gadiem – „Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forums 2012”!

Sacensības notiek jau deviņpadsmito gadu un to mērķis ir paaugstināt bērnu izglītības līmeni, lai veicinātu kvalitatīvas jauno velosipēdistu zināšanas, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, kā arī, lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kuros tiek ievainoti vai bojā iet bērni. Īpaši aktuāli tas ir šobrīd, tuvojoties velosipēdu sezonai!

„Jauno satiksmes dalībnieku forums” šo gadu garumā sevi ir apliecinājis kā iespēju, lai palīdzētu bērniem interesantā un aizraujošā veidā apgūt satiksmes drošības jautājumus – izprast ceļu satiksmes noteikumus, pilnveidot praktiskās iemaņas braukšanā ar velosipēdu, pirmās palīdzības sniegšanā un velosipēda tehniskā stāvokļa kontrolei.

Pirmās kārtas sacensības notiks no aprīļa vidus līdz maija beigām. Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novada bērnien sacensības 15. maijā notiks Skrīveru vidusskolas stadionā.

Sacensību pamatnosacījumi:

Sacensību otrā kārta – Latvijas fināla sacensības norisinās 1. un 2. jūnijā Rīgas Tehniskās universitātes Sporta un atpūtas bāzē „Ronīši”, uz kurām dodas pirmās kārtas reģionu sacensību uzvarētāji.

Savukārt Latvijas sacensību uzvarētāji dodas uz Eiropas sacensībām, kas šogad no 21. līdz 24. septembrim norisināsies Polijā.

Vairāk informācijas šeit.