Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: atvērto durvju diena

Atvērto durvju diena

Latvijas Lauksaimniecības universitāte 13. oktobrī no plkst. 10:00 – 15:30 Jelgavas pilī, Lielajā ielā 2, Jelgavā aicina uz Atvērto durvju dienu, kurā sīkāk varēs uzzināt interesējošos jautājumus par studiju procesu un iegūstamo izglītību!
Vairāk informāciju lasiet šeit

Atvērto durvju diena

logo, Pļaviņu novada ģimnāzija28.aprīlī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Atvērto durvju diena – diena, kad skolā tika gaidīti topošie pirmklasnieki ar saviem vecākiem un nākamie desmitklasnieki.

Tradicionāli gan visjaunākie ciemiņi, gan topošie vidusskolēni tika sveikti ar uzrunām un muzikāliem sveicieniem un iepazīstināti ar skolu.

Visjaunākie pasākuma dalībnieki, kuram skolas gaitas sāksies 1.septembrī, vidusskolēnu vadībā guva pirmos iespaidus par skolu un piedalījās radošās darbnīcās, bet uz vecāku jautājumiem atbildēja  nākamo pirmklasnieku klases audzinātāji, atbalsta personāls, skolotāji un skolas administrācija.

Priecājamies par Sausnējas pamatskolas 9.klases skolēnu un klases audzinātājas apciemojumu, viņiem bija iespēja piedalīties vēstures stundā un uzklausīt  skolēnu pašpārvaldes stāstījumu par Pļaviņu novada ģimnāziju.

Uz tikšanos mūsu skolā 1.septembrī!

Direktora vietniece izglītības jomā audzināšanas darbā I.Luksa

Atvērto durvju diena LLU

plakats

Valsts pārvaldes Atvērto durvju diena šogad 30.septembrī

Katru gadu valsts pārvaldes iestādes aicina ciemos skolēnus kopā ar pedagogiem, lai viņi varētu iepazīt dažādas profesijas, gūt priekšstatu par valsts iestāžu ikdienas darbu. Arī šogad valsts pārvaldes iestādes ir atvērtas interesentiem un apmeklētājus gaida piektdien, 30.septembrī.

Vairāk informācijas tīmekļa vietnē www.atvertodurvjudiena.lv

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija aicina uz atvērto durvju dienu

NBS

Diena kopā ar studentu 2015

1Ekonomikas un kultūras augstskolā notiks pasākums „Diena kopā ar studentu 2015”, kura laikā vidusskolēniem, lai iepazīstos ar augstskolas piedāvātajām studiju programmām un studiju vidi, būs iespēja ēnot augstskolas studentus, kā arī iegūt biļetes uz kino.

Aktivitātes augstskolā notiks divas dienas:
01.04. bakalaura programmas
09.04. koledžas programmas un tulkošanas programma
Papildus lekciju apmeklēšanai vidusskolēniem tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar augstskolas telpām, kopmītnēm un EKA SP darbību.
Ar nolikumu var iepazīties šeit
Vairāk informācijas http://augstskola.lv/

Atvērto durvju dienas LLU!

llu

Atvērto durvju diena

logo, Pļaviņu novada ģimnāzijaD. Bariņa, preses ministre

Piektdien, 25. aprīlī, Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Atvērto durvju diena. Arī šogad mūsu skolu apmeklēja 9. klašu skolēni, kuriem ir interese un vēlme turpināt mācības vidusskolā. Nedaudz uztraukušies un ieinteresēti skolā ieradās arī nākamie pirmo klašu skolēni kopā ar saviem vecākiem.
Atvērto durvu apmeklētājiem muzikālo sveicienu sniedza sākumskolas ansamblis un 1.b klases skolēni, kurus sagatavoja skolotāji Kristiāna Balode un Gints Balodis. Visus klātesošos sveica Pļaviņu novada ģimnāzijas direktore Rita Pole.
Šajā dienā interesentiem tika piedāvāta plaša programma par skolu. Mazajiem pirmklasniekiem bija iespēja izpētīt mūsu skolu, “no iekšpuses”. Viņi devās ekskursijā pa skolas telpām. Tās viņiem izrādīja Annija Āboliņa, Ieva Belostocka, Paula Sondore, Rūta Vanaga, Diāna Bariņa un Pauls Krastiņš. Kamēr mazie bērni iepazina skolu, ar vecākiem sarunājās nākamo pirmklasnieku audzinātājas Inga Baginska un Sandra Fišmeistare par nepieciešamo skolas gaitas uzsākot, kā arī atbildēja uz klātesošo jautājumiem.
Savukārt 9. klašu skolēni tikās ar skolas administrāciju, skolēnu pašpārvaldi. Ar skolēnu pašpārvaldi un tās funkcijām iepazīstināja sporta ministrs Artūrs Saulītis. Par skolas sasniegumiem, mērķiem un skolēnu pašdarbību stāstīja Pļaviņu novada ģimnāzijas direktores vietniece audzināšanas jomā Lana Ivanova un direkore Rita Pole.
Šajā dienā topošajiem vidusskolēniem notika atklātā stunda matemātikā, ko vadīja 9. b klases audzinātāja Ilze Titova, pēc kuras nākamajiem vidusskolēniem bija iespēja iepazīties ar skolas bibliotēku, jaunsardzi, sporta iespējām kā arī tikties ar skolas psiholoģi.
Paldies visiem pasākuma organizatoriem un vadītājiem par ieguldīto darbu , sagaidot viesus! Uz tikšanos 1.septembrī mūsu skolā!

Atvērto durvju diena RJA

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) ielūdz vidusskolēnus apmeklēt RJA Atvērto durvju dienu sestdien, 8. martā plkst. 11.00 Strēlnieku ielā 4k-2, Rīgā.
Sīkāka informācija šeit:RJA_ielugums_skolam

Atvērto durvju diena nākamajiem desmitajiem

Atvērto durvju diena 2013, Pļaviņu novada ģimnāzija E.Freimane, 9.e klases audzinātāja

19.aprīlī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika atvērto durvju diena. Lai arī tieši šajā dienā paloja Daugavas ūdeņi un ledi, Odzienas filiāles un J.Zālīša Sausnējas pamatskolas skolēni iepazinās ar skolu un tās piedāvātajām programmām, tikās ar vidusskolēniem un skolotājiem.

Skolēniem bija iespēja piedalīties divās mācību stundās: latviešu val. un sociālajās zinībās. Līdzpārvaldes prezidents informēja par skolas daudzajiem un dažādajiem pulciņiem, par interesantajiem pasākumiem, kurus organizē paši skolēni. Puišiem lielu interesi izraisīja metināšanas pulciņa dalībnieku stāstījums par iespējām iegūt metinātāja sertifikātu. Jaunsardzes vadītājs I.Kravalis izrādīja gan kabinetu, gan šautuvi, kur jaunsargi apgūst teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas nepieciešamas jaunsargam.

Skolas administrācija iepazīstināja ar skolas vēsturi un tradīcijām, atgādināja par iespējām, kādas skola piedāvā IT jomā.

Visiem patika dāvaniņas – mape ar informatīvo materiālu un pildspalva.

Odzienas filiāles un J.Zālīša Sausnējas pamatskolas skolēniem patika viss redzētais un dzirdētais. Jādomā, ka vismaz daži no viņiem kopā ar vecākiem pieņems lēmumu – mācīties Pļaviņu novada ģimnāzijā.


Fotogalerijā – arī nākamo 1. klašu skolēnu aktivitātes Atvērto durvju dienā.