Atvērto durvju diena nākamajiem desmitajiem

Atvērto durvju diena 2013, Pļaviņu novada ģimnāzija E.Freimane, 9.e klases audzinātāja

19.aprīlī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika atvērto durvju diena. Lai arī tieši šajā dienā paloja Daugavas ūdeņi un ledi, Odzienas filiāles un J.Zālīša Sausnējas pamatskolas skolēni iepazinās ar skolu un tās piedāvātajām programmām, tikās ar vidusskolēniem un skolotājiem.

Skolēniem bija iespēja piedalīties divās mācību stundās: latviešu val. un sociālajās zinībās. Līdzpārvaldes prezidents informēja par skolas daudzajiem un dažādajiem pulciņiem, par interesantajiem pasākumiem, kurus organizē paši skolēni. Puišiem lielu interesi izraisīja metināšanas pulciņa dalībnieku stāstījums par iespējām iegūt metinātāja sertifikātu. Jaunsardzes vadītājs I.Kravalis izrādīja gan kabinetu, gan šautuvi, kur jaunsargi apgūst teorētiskās un praktiskās zināšanas, kas nepieciešamas jaunsargam.

Skolas administrācija iepazīstināja ar skolas vēsturi un tradīcijām, atgādināja par iespējām, kādas skola piedāvā IT jomā.

Visiem patika dāvaniņas – mape ar informatīvo materiālu un pildspalva.

Odzienas filiāles un J.Zālīša Sausnējas pamatskolas skolēniem patika viss redzētais un dzirdētais. Jādomā, ka vismaz daži no viņiem kopā ar vecākiem pieņems lēmumu – mācīties Pļaviņu novada ģimnāzijā.

Fotogalerijā – arī nākamo 1. klašu skolēnu aktivitātes Atvērto durvju dienā.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu