Zināšanas netiek uzdāvinātas

Zināšanas netiek uzdāvinātas – tās iegūstamas un vairojamas ar ikdienas darbu. Tā ir! Un tam seko novērtējums. 2024. gada 8. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pulcējās skolēni un viņu pedagogi, lai saņemtu Valsts izglītības satura centra sagatavotās balvas, olimpiāžu satura izstrādes komandu, ārvalstu vēstniecību Latvijā un universitāšu specbalvas par izciliem sasniegumiem valsts posma olimpiādēs. Šī mācību gada ietvaros aizvadītas 15 mācību priekšmetu olimpiādes. Klātienes pasākumā apbalvoja olimpiāžu laureātus šādos priekšmetos: latviešu valoda un literatūra, angļu, franču, krievu un vācu valoda. Pļaviņu vidusskolu svinīgajā pasākumā pārstāvēja Evita Pujāte, Kate Kondrāte, Sandra Silirova, Aiga Bērziņa, Laura Avotiņa.

Zināšanas ir ceļš, kas ved pie spēka. Lai tā pietiek jauniem sasniegumiem, atbilžu meklēšanai un iedvesmai. Lepojamies!

Skolotāja Aiga