Sasniegumi olimpiādēs

5. februārī norisinājās atklātā olimpiāde vācu valodā 6. klasēm, kurā Kevins Sekers (6.b klase, skolotāja Rita Jakovļeva) ir izcīnījis 1. vietu.

9. februārī norisinājās latviešu valodas olimpiādes II posms 8. – 9. klasēm, kurā Sofija Pakalka (8.a klase, skolotāja Armanda Lasmane) Paula Bicāla (8.b klase, skolotāja Armanda Lasmane), Paula Beāte Mežmale (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa), Kate Kondrāte (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa), Aleksa Kitajeva (9.b klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva 3. vietu, Keita Kristiāna Brūniņa (8.b klase, skolotāja Armanda Lasmane), Viviāna Jaudzema (8.a klase, skolotāja Armanda Lasmane) un Raivils Kārklis (9.a klase, skolotāja Laura Avotiņa) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu!