Kopā mēs varam!

ekoskolas_latvdraudziga_skola_logo“Paldies”! Tie ir tikai 7 burti. Mazs vārds, bet dod tik daudz – gandarījumu par paveikto, labsajūtu un kopā būšanas emocijas. Tieši šo vārdu saka “Ekoskola” un “Draudzīga skola” koordinatores visiem jauniešiem, kuri atbalstīja un piedalījās radošajā darbnīcā šī gada 4. decembrī, kad darinājām dekorus skolas ēdnīcas noformējumam. Ir cilvēki, kas jautā: Kas notiek, kamēr citi jau rada un veido! Šoreiz rūķus no dabas materiāliem, pievienojot izdomu, interesantas sarunas, smieklus, citreiz, iespējams, ko jaudīgāku un paliekošāku. Kopdarbs ir labākā grāmata, caur kuru katrs jaunietis var sākt saprast pats sevi, citus. Tā, saprotot vienam otru, varam paveikt vairāk labu darbu! Lai acis priecē paveiktais, lai veselīgi, skaisti un sirdsmīļi gaidāmie svētki visiem skolas audzēkņiem un darbiniekiem!

Ingrīda Bērziņa, Aiga Bērziņa