Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: Ziemassvētku pasākums

Ziemassvētku pasākums 1.- 4.klasēm

22.decembrī sākumskolas skolēni ar klašu audzinātājiem un vecākiem pulcējās Ziemassvētku pasākumā „Ziemassvētku dāvana”. Šogad īpašu dāvanu svētkos bija sarūpējuši skatuves runas un teātra pulciņa bērni, kuri rādīja savu veikumu 1. semestrī – I. Krustkalnes lugu „Ziemassvētku dāvana”. Palīdzot klašu rūķiem, šušuļiem, ziemeļbriežiem un folkloras kopas meitenēm, tika uzburta pasaka par kāda zēna piedzīvojumiem Ziemassvētkos, meklējot ilgi gaidīto lielo svētku dāvanu. Pēc izrādes pie savām dāvanām tika arī čaklākie skolēni un visi klašu audzinātāji. Lai katram svētkos izdodas saņemt to, ko visvairāk kāro, bet visiem kopā spēt radīt mazus svētkus arī ikdienā!

9.-12. klašu Ziemassvētku pasākums „Viens pats lidostā”

Atzīmes jau izliktas, un skolā valda īpaša, burvīga gaisotne. Arī 9.-12.klašas kopā ar audzinātājām ir gatavas Ziemassvētku svinībām, bet ir tikai viens šķērslis – nav skolas pašpārvaldes prezidenta, jo viņš vēl ir ASV. Un tā ir likteņa ironija, ka tieši todien tiek atcelti tiešie reisi uz Latviju. Ar Skype videočata palīdzību noskaidrojām, ka Gintam, lai ātrāk tiktu uz Latviju, būs jāiegriežas Brazīlijas, Ķīnas, Grieķijas un Krievijas lidostās. Kā jau parasti pirms Ziemassvētkiem, visās lidostās notiek dažādi pasākumi, lai sagaidītu svētkus. Kamēr Gints ceļoja uz mājām, pārējie varēja virtuāli paviesoties katrā no šīm valstīm. Ceļojums, kas līdzinājās pasakai, beidzās laimīgi, un Gints, lai gan ar nokavēšanos, tomēr paspēja uz skolas Ziemassvētku pasākumu. Visus klātesošos priecēja skolas “Blice”, un jaukā atmosfērā ar dejām un atrakcijām svētki turpinājās līdz pat pusnaktij.

Fotogrāfijas no Ziemassvētku pasākuma 5.- 8.klasēm

Kad naktis ir visgarākās un zvaigznes visspožākās… Kad egles mežā sāk izstarot brīnišķu zaļu gaismu….. Jā, jā,  tieši tad ir klāt tie īstākie svētki.

Ieklausies, kā tas skan – svētki…. Neviens zvaniņš neskan tik jauki….. Svētki, un ja vēl Ziemassvētki! Lasīt vairāk.