9.-12. klašu Ziemassvētku pasākums „Viens pats lidostā”

Atzīmes jau izliktas, un skolā valda īpaša, burvīga gaisotne. Arī 9.-12.klašas kopā ar audzinātājām ir gatavas Ziemassvētku svinībām, bet ir tikai viens šķērslis – nav skolas pašpārvaldes prezidenta, jo viņš vēl ir ASV. Un tā ir likteņa ironija, ka tieši todien tiek atcelti tiešie reisi uz Latviju. Ar Skype videočata palīdzību noskaidrojām, ka Gintam, lai ātrāk tiktu uz Latviju, būs jāiegriežas Brazīlijas, Ķīnas, Grieķijas un Krievijas lidostās. Kā jau parasti pirms Ziemassvētkiem, visās lidostās notiek dažādi pasākumi, lai sagaidītu svētkus. Kamēr Gints ceļoja uz mājām, pārējie varēja virtuāli paviesoties katrā no šīm valstīm. Ceļojums, kas līdzinājās pasakai, beidzās laimīgi, un Gints, lai gan ar nokavēšanos, tomēr paspēja uz skolas Ziemassvētku pasākumu. Visus klātesošos priecēja skolas “Blice”, un jaukā atmosfērā ar dejām un atrakcijām svētki turpinājās līdz pat pusnaktij.