Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: popiela

Popiela 2009

Renāte KorņetovaRenāte Korņetova

Šī gada 23. janvārī skolā notika pasākums „Pop-iela”. Pasākumā piedalījās dažādu klašu un vecuma grupu skolēni, sākot ar 5. klasi un beidzot ar 12. klasi. Kopumā tika pieteikti 10 priekšnesumi. Bija liels prieks redzēt tik daudz drosmīgu un talantīgu skolēnu.

Lai novērtētu šos priekšnesumus, tika pieaicināta žūrija, kuras sastāvā bija – Aija Rogāle, Irēna Ašaka, Tatjana Zagorska un Vladimirs Samohins. Pēc katra priekšnesuma, žūrija tika aicināta novērtēt priekšnesumu ballēs no 1 līdz 5.
Pēc visu priekšnesumu beigām žūrija sāka savu atbildīgo darbu – punktu skaitīšanu un vietu sadalīšanu.

Skaitot punktus, diviem līderu priekšnesumiem bija vienāds punktu skaits. Žūrija apspriežoties nolēma abiem priekšnesumiem piešķirt godalgoto 1.vietu, un tie bija priekšnesumi – The Drill – The Drill, kurā piedalījās Madara Kūla, Ilona Višņikova, Sandra Činka, Diāna Polgina, Laima Kaimiņa, un Pļaviņu RSD – Shuffle, kurā piedalījās Dagnis Stučka, Denis Škuļteckis, Denis Pagodins, Igors Pošvenčuks.
2. vietu ieguva Mārcis Voits ar dziesmu “Tukšums” (Dons).
3. vietu ieguva Inga Lakstīgala, Viktorija Garina un Jānis Škapars ar dziesmu “Song 2″ (Blur).
Pārējie priekšnesumi arī nepalika nepamanīti, un to veidotāji tika apbalvoti par drosmi uzstāties.

Tika dota iespēja arī skatītājiem nobalsot par savu mīļāko priekšnesumu jeb favorītu. Skatītāji rakstīja savus favorītus uz lapiņām un meta tos grozā. Kad balsošana beidzās, lapiņas tika saskaitītas un priekšnesums, par kuru tika nobalsots visvairāk, arī tika izvēlēts par skatītāju favorītu. Šogad tas bija priekšnesums Pļaviņu RSD – Shuffle.

Pēc lielajām, skaļajām ovācijām, kā arī pēc daudzu skatītāju teiktā secinājām, ka „Pop-iela” bija interesanta un skatītājiem ļoti patika.
Domāju, ka nākošgad mēs varētu pacensties vēl vairāk, sagatavot vēl vairāk priekšnesumu par prieku sev un citiem, jo mēs esam ļoti forši un talantīgi skolēni!

Popiela 2008

Popiela 2008Ieva Žukova

14. aprīlī skolā notika ilgi gaidītais pasākums “Popiela 2008”. Vakars noritēja vēl neierastā “garāžas” gaisotnē, par ko liecināja zāles, kurā norisinājās pasākums, noformējums. Pasākumu vadīja divi atraktīvi jaunieši Uldis un Katrīna. Pasākuma organizēšanā piedalījās skolēnu pašpārvalde un radošā grupa, un viņiem palīdzēja skolotājas Lana Ivanova un Aiga Bērziņa, kā arī skolas saimniece Mirdza Sīmane. Protams, pasākums nevarētu notikt, ja to neatbalstītu arī skolas jaunais direktors Vladimirs Samohins!

Vakara gaitā ar priekšnesumiem uzstājās arī viesi no Aizkraukles 1. vidusskolas: Slaviks, Pāvels, Anželika, Jūlija, Mastersan, Vitālijs un skolotāja Žanna. Lai viss noritētu godīgi, pasākumam līdzi sekoja žūrija – friziere Dace, skolotājas Žanna (no Aizkraukles), Lana, Aiga, 11.klases skolnieces Eva un Agnese.

Godpilno 1. vietu ieguva puiši no 8.b klases, kuri aizrāva skatītājus ar savu aizraujošo horeogrāfiju. 2. vietu ieguva 10. un 9. klases puiši Ričards, Arnolds, Dāvis un Gvido ar savu humorisko uzstāšanos. 3. vietas laureātes – 9.klases dejojošās meitenes Līga, Renāte un Anastasija. Atzinību ieguva reperis Mastersan no Aizkraukles ar pašsacerētu dziesmu “Pļaviņām no Aizkraukles”. Skatītāju sirdis iekaroja un skatītāju simpātiju izpelnījās Mārcis Voits ar saviem dejotājiem.