Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Popiela 2008

Popiela 2008Ieva Žukova

14. aprīlī skolā notika ilgi gaidītais pasākums “Popiela 2008”. Vakars noritēja vēl neierastā “garāžas” gaisotnē, par ko liecināja zāles, kurā norisinājās pasākums, noformējums. Pasākumu vadīja divi atraktīvi jaunieši Uldis un Katrīna. Pasākuma organizēšanā piedalījās skolēnu pašpārvalde un radošā grupa, un viņiem palīdzēja skolotājas Lana Ivanova un Aiga Bērziņa, kā arī skolas saimniece Mirdza Sīmane. Protams, pasākums nevarētu notikt, ja to neatbalstītu arī skolas jaunais direktors Vladimirs Samohins!

Vakara gaitā ar priekšnesumiem uzstājās arī viesi no Aizkraukles 1. vidusskolas: Slaviks, Pāvels, Anželika, Jūlija, Mastersan, Vitālijs un skolotāja Žanna. Lai viss noritētu godīgi, pasākumam līdzi sekoja žūrija – friziere Dace, skolotājas Žanna (no Aizkraukles), Lana, Aiga, 11.klases skolnieces Eva un Agnese.

Godpilno 1. vietu ieguva puiši no 8.b klases, kuri aizrāva skatītājus ar savu aizraujošo horeogrāfiju. 2. vietu ieguva 10. un 9. klases puiši Ričards, Arnolds, Dāvis un Gvido ar savu humorisko uzstāšanos. 3. vietas laureātes – 9.klases dejojošās meitenes Līga, Renāte un Anastasija. Atzinību ieguva reperis Mastersan no Aizkraukles ar pašsacerētu dziesmu “Pļaviņām no Aizkraukles”. Skatītāju sirdis iekaroja un skatītāju simpātiju izpelnījās Mārcis Voits ar saviem dejotājiem.