Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: 2017/2018

Izmaiņas 13. februārī

5.-12. klase
1. 12. Matemātika (patst.darbu vada sk.S.Stučka) 213.kab.
1. 6.a Informātika (sk.E.Valdbergas grupai patst.darbu vada sk.V.Platgalve) 19.kab.
5. 12. Literatūra 315.kab.
6. 10.a Angļu valoda (patst.darbu vada sk.I.Bicāla) 315.kab.
7. 10.b Angļu valoda (patstāvīgais darbs mājās)
7. 12. Angļu valoda (patstāvīgais darbs mājās)

Skolas simtgade ir sākusies

logo-03 (1)2018. gads iesācies simtgades zīmē. Latvijai un Pļaviņu novada ģimnāzijai – simts! Vēstures ritējums laikā, paaudžu stāsti, izcilas personības, pārsteigumi un tikšanās, tradīcijas un sasniegumi- mūsu skolas dzīvesstāsts, un tā ir neliela daļiņa arī no mūsu Latvijas likteņstāsta. Šis gads, ko iezīmēsim ar 6.b klases skolnieces Lailas Bicālas un skolotājas Daces Vēveres izstrādāto simtgades logo zīmi, būs īpašs ikvienam skolas skolēnam, absolventam, skolotājam un darbiniekam un skolas atbalstītājiem, jo mēs kopā veidosim skolas dzimšanas dienas stāstu! Pirmā stāsta lappuse- tikšanās ar 100 skolas absolventiem. Būsim aktīvi, radoši un saliedēti, lai šis gads izdodas veiksmīgs un neaizmirstams mums visiem, lai piepildās skolas himnas motīvs par laimi dzīvot pie Daugavas!

Sasniegumi olimpiādēs

Lana Ivanova,
direktores vietniece mācību darbā

19.janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu (II posma) tiešsaistes olimpiāde fizikā 9. – 12.klasēm, kurā 10.b klases skolnieks Hugo Vīksne –Sarkanais (skolotājs Aivars Sinelis) ieguva atzinību.

1.februārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 8. – 9.klasēm. 8.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Ieva Volane) ieguva 1.vietu, 9.a klases skolniece Guna Elīte (skolotāja Ieva Volane) ieguva 2.vietu, bet 8.b klases skolnieks Andis Daugavietis (skolotājs Guntis Mozga) ieguva 3.vietu.

2. februārī mūsu skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 9. – 12.klasēm, kurā skolotājas Iras Ņikiforovas 11. klases skolnieces Samanta Djubina ieguva 1.vietu, 9.b klases skolniece Lelde Elīna Pitjukeviča ieguva 2.vietu, skolotājas Vijas Miķelsones 9.a klases skolniece Guna Elīte un 10.b klases skolnieks Arvis Vaivads izcīnīja 3.vietu, bet skolotājas Iras Ņikiforovas 9.b klases skolniece Sonora Balode ieguva atzinību.

1.vietas ieguvēja Samanta Djubina ir izvirzīta dalībai matemātikas olimpiādes valsts posmam.

7.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās starpnovadu (II posma) olimpiāde angļu valodā 8. – 9.klasēm. 8.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva 2.vietu, 8.a klases skolnieks Ralfs Maikls Pitjukevičs (skolotāja Indra Ozoliņa), 8.a klases skolniece Anna Esiņa (skolotāja Indra Ozoliņa), 8.b klases skolnieks Ingus Siliņš (skolotāja Indra Ozoliņa) un 9.a klases skolnieks Kristaps Kristiāns Kuciņš (skolotāja Ineta Bicāla) ieguva atzinību.

8.februārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās starpnovadu (II posma) olimpiāde krievu valodā 10. – 12.klasēm, kurā skolotājas Tatjanas Starčenko 12.klases skolniece Džesika Nikaļuka un 11.klases skolniece Violeta Adamoviča ieguva 2.vietu, skolotājas Aiga Bērziņas 10.b klases skolnieks Maksims Kotovičs ieguva 3.vietu, bet skolotājas Tatjanas Starčenko 11.klases skolniece Paula Lamberga ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar panākumiem, paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi Samantai olimpiādes 3.posmā!

Darba plāns 12. – 16. februāris

Skolā dežurē 11. klase


Pirmdiena, 12.februāris

11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
VUGD nodarbība 1.-4.klasēm svinību zālē
Līdz 15.00 iesnieguma par piedalīšanos Ēnu dienā iesniegšanas 102.kab. karjeras konsultantam – I.Bērziņai pēdējā diena
Skatuves runas konkursa dalībnieku skolas atlases kārta svinību zālē

Otrdiena, 13.februāris Starptautiskā Pasaules radio diena
1.mācību stundas laikā skolas zinātniskās pētniecības darbu konference svinību zālē
10.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
Publiskās runas konkursa 2. kārta I.Gaiša Kokneses vidusskolā, izbraukšana no skolas plkst.11.20 (piedalās: K.Priede, A.Esiņa, A.Daugavietis, G.Kapteinis, G.Elīte, S.Eglītis)

Trešdiena, 14.februāris Ēnu diena

11.05 Skolas jubilejas noformēšanas darba grupas sanāksme 102.kab.
10.00 Pļaviņu novada starpinstitucionālā sanāksme (S.Fjodorova, L.Ivanova)
13.00 Vokālās mūzikas konkurss “Balsis 2018” I.kārta svinību zālē

Ceturtdiena, 15.februāris
11.05 Ekopadomes sanāksme
Nodarbība “Kriminālistikas noslēpumi” 10.-12.kl. svinību zālē
16.00 Profesionālās pilnveides seminārs “Stresa pārvaldība kā profesionālās izdegšanas profilakse” kultūras centrā
1. – 2.klašu skolēnu mācību vizīte Dabas muzejā Rīgā, ESF projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 «Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai» ietvaros
Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņa tautas bumbā fināla sacensības (2006. dz.g. un jaunākiem)
Profesionālās pilnveides kursi ”Skolēnu uzņēmējspējas attīstīšana atbilstoši aprites ekonomikas principiem” Rīgā (M.Skrabutena, E.Valdberga)

Piektdiena, 16.februāris
Starpnovadu (2.posma) olimpiāde matemātikā 5. – 8.klasēm I.Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: A.Kitajeva, K.Kondrāte, A.Gorpeņuka, V.Grišuļonoks, R.Mačs, J.Marcinkevičs, L.Lukss, K.Stūre, R.Striķis, U.Ivanova, A.Trifanova, G.Eizāns, A.Žmurova, K.Ostrovskis, B.Skrabutena, A.Daugavietis)
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 9.a, 11. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
17.00 Valentīndienas pasākums 5. – 12.klasēm

12.- 16.02. Tematiskā izstāde: “Vai Tu jau izlasīji?”
12.-16.02. Valentīndienas pasts
Piedalīšanās izlietoto bateriju un makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”

Sanita Kitajeva

4Kitajeva

Basketbola tradīcijas turpinam!

basketball-147794_640No 29. janvāra līdz 2. februārim Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta zālē notika skolotāja Artūra Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Savukārt 3.februārī 42. reizi notika ”Absolventu kauss” basketbolā. Lasīt vairāk

Izmaiņas 8. februārī

5.-12. klase
1., 2. 8.a Svešvaloda II (sk.T.Starčenko grupai patst.darbu vada sk.J.Nīcgale) 214.kab.
3., 4. 7.a Svešvaloda II (sk.J.Nīcgales grupai) 214.kab.
3., 4. 7.b Svešvaloda II (sk.T.Starčenko grupai patst.darbu vada sk.A.Bērziņa) 313.kab.
5. 6.b Svešvaloda II (sk.T.Starčenko grupai patst.darbu vada sk.J.Nīcgale) 214.kab.
6. 12. Svešvaloda II (sk.T.Starčenko grupai patst.darbu vada sk.J.Nīcgale) 214.kab.
7. 11. Svešvaloda II (sk.T.Starčenko grupai patst.darbu vada sk.J.Nīcgale) 214.kab.

Izmaiņas 6. februārī

1.-4. klase
2. 2.b Matemātika 117.kab.

5.-12. klase
4. 10.a Angļu valoda 315.kab.
5. 7.b Bioloģija 201.kab.
6. 8.a Svešvaloda II 214./104.kab.
7. 7.a Nenotiek

Darba plāns 5. – 9. februāris

Skolā dežurē 7.b klase
Brīvdienas 1.klases skolēniem

Pirmdiena, 5.februāris
11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
11., 12.klašu skolēnu ZPD prezentāciju iesūtīšana aizstāvēšanai sekcijās (iveta.krastina@png.edu.lv)

Otrdiena, 6.februāris Drošāka interneta diena
10.00 – 13.00 Starpnovadu (2. posma) tiešsaistes olimpiāde ķīmijā 9. – 12.klasēm 20.kab. (piedalās: G.Elīte, S.Balode, L.E.Pitjukeviča, K.Priede, L.Kārkliņa, A.K.Kriņicka, S.Djubina)
15.25 11.,12.klases skolēnu ZPD aizstāvēšana sekcijās
Dabaszinātņu sekcija 213. kabinetā (V.Adamoviča, L.Janoviča, S.Mēnese, S.Novoselovs, H.Mierturis, K.Činka)
Humanitāro zinātņu sekcija 310. kabinetā
(A.Bite, E.Bogdanovičs, S.Djubina, V.S.Mateša, E.Klaucāne, A.Lakstīgala, P.Lamberga, D.Samul)
Sociālo zinātņu sekcija 216.kab. (A.Bučis, M.Buševica, A.Kačkāne, A.K.Kriņicka, E.Silagailis)
10.b klases mācību ekskursija uz Rīgu
15.25 Pedagogu profesionālās darbības novērtēšanas komisijas sanāksme 110.kab.
MK sanāksmes

Trešdiena, 7.februāris
11.05 Skolas jubilejas scenārija darba grupas sanāksme 102.kab.
Starpnovadu olimpiāde angļu valodā 8., 9.klasēm I.Gaiša Kokneses vidusskolā, izbraukšana no skolas plkst.8.20 (piedalās G.Elīte, R.E.Pitjukevičs, K.K.Kuciņš, L.Čepule, A.Esiņa, L.L.Kalviša, A.Daugavietis, B.Skrabutena, I.Siliņš)

Ceturtdiena, 8.februāris
Starpnovadu olimpiāde krievu valodā 10. – 12.klasēm I.Gaiša Kokneses vidusskolā, izbraukšana no skolas plkst.8.20 (piedalās A.Mežmale, J.Rediko, M.Kotovičs, V.Adamoviča, P.Lamberga, Dž.Nikaļuka)
15.25 Publiskās runas konkursa 1.kārta 309.kab.
17.30 2.b klases vecāku sapulce 117.kab.

Piektdiena, 9.februāris
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 7.b, 11. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Skolēnu ziemas slēpošanas čempionāts Siguldā

03.02.- 09.02. Tematiskā izstāde ievērojamākie skolas absolventi, skolas bibliotēkā
Līdz 10.02. darbu iesūtīšana E.Virzas 135.jubilejai veltītajam literāro darbu konkursam

Antra Galiņa

3Galiņa