Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: vasara

IESPĒJA SKOLĒNIEM PIETEIKTIES DARBAM VASARAS PERIODĀ

No š. g. 14. maija līdz 25. maija plkst. 17.00 Pļaviņu novada Sociālais dienests aicina pieteikties vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestāžu skolēnus un audzēkņus no 15 līdz 20 gadiem Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajā projektā “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”. Tā ir iespēja veikt algotu dabu novada teritorijas sakopšanā.

Skolēniem jābūt personu apliecinošam dokumentam (pasei vai ID karte).

Darba piedāvājumu izloze notiks 2018. gada 29. maijā Pļaviņu novada Sociālajā dienestā Daugavas ielā 4, Pļaviņās, plkst.15.00. Tālrunis papildu informācijai 26132846.

Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu socdienests@plavinas.lv. Piesakoties jānorāda: vārds, uzvārds, dzimšanas gads, datums un mēnesis, skolas nosaukums, klase vai kurss, kontakttālrunis un e-pasts.

Pļaviņu novada Sociālais dienests

Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs aicinājums skolotājiem, skolu vadībai un vecākiem

Tuvojas vasaras brīvlaiks, kad bērni daudz laika pavadīs dažādās aktivitātēs pie dabas, ūdens tilpnēm, nometnēs, aktīvi sportojot un citādi atpūšoties. Lai vasaras brīvdienas neaizēnotu nepatīkami starpgadījumi, Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs aicina skolotājus un skolu vadību, kā arī vecākus mācību gada noslēgumā īpaši aktualizēt drošības jautājumus.

Plašāka informācija pieejama šeit.

Saulainas, jaukas un drošas brīvdienas vēlot!

Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa