Sasniegumi Latvijas un novadu mācības atklātajā olimpiādē

Jau otro gadu Pļaviņu vidusskolas skolēni piedalās starpdisciplinārajā Latvijas un novadu mācības atklātajā olimpiādē, kurā tiek pārbaudītas skolēnu zināšanas vēsturē, latviešu valodā, ģeogrāfijā, mūzikā, sociālajās zinībās.

Olimpiāde tiek organizēta trijās vecumposma grupās un divās kārtās, kur skolēni, parādot zināšanas, erudīciju un prasmes, veic desmit dažādus uzdevumus.

Uz olimpiādes otro kārtu jeb finālu šogad tika uzaicināti 5. b klases skolnieks Atis Ivanovs, 6. a klases skolnieks Renārs Valdbergs un 6. b klases skolniece Agrita Andersone.

Tēma, kurā nācās sacensties ar daudziem citu skolu skolēniem 4.- 6. klašu grupā bija “Latvijā dzied un dejo!”: Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki un to mantojums (1871 – 2023, fokuss: pārmaiņas un turpinātība Latvijas vēstures, kultūras, dabas un ģeogrāfijas perspektīvās).

28. aprīlī devāmies uz apbalvošanas pasākumu, kurš norisinājās olimpiādes tradīcijas aizsācējas – Starptautiskās vidusskolas “Ekziperī” – telpās.

Apsveicam Renāru Valdbergu ar iegūto atzinību!

Paldies visiem mūsu skolas skolēniem, kuri piedalījās olimpiādē un vēlam panākumus arī turpmāk!

Pļaviņu vidusskolas vēstures skolotāja Iveta Krastiņa