LU un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža viesojas PV

Jauno gadu sākam ar apņemšanos, vasaru ar domām par atpūtu. Ko domājam, gaidot pavasari? Pareizi – domājam par nākamo profesiju. Lai šo izvēli padarītu vieglāku un saprotamāku skolēnam, Pļaviņu vidusskolā februārī viesojās Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas pārstāvji. Tikšanās atziņas: studiju dzīve nav iedomājama bez ārpusstudiju aktivitātēm; izbraukuma lekcijas rada izpratni par skolas vai profesijas specifiku; tikšanās reizē tiek saņemta pilnīgāka informācijas par interesējošo jomu. Tieši šādos sadarbības momentos ir iespēja uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildi, bet praktiska darbošanās ir liels tikšanās pluss. Ko darīt ar iegūto vai apstiprināto informāciju? Ieteikums! Apdomāt, varbūt papildus apmeklēt Starptautisko izglītības izstādi “Skola 2024″, kura sākas 24. februārī, tad pieņemt lēmumu par savām nākotnes izvēlēm un profesiju.

Skolotāja Aiga Bērziņa