Banku Augstskolas studentes tiekas ar skolēniem Pļaviņās

Banku augstskola ir valsts dibināta, starptautiski atzīta augstākās izglītības iestāde, kas jau 30 gadus ir viena no atpazīstamākajām Latvijas biznesa skolām. 2023. gada 19. aprīlī Pļaviņu vidusskolas skolēniem par studiju iespējām mācību iestādē un karjeras veiksmes stāstiem stāstīja Ērika Elizabete Latņikova un Katiuscia Pelli. Sagatavotā prezentācija deva ieskatu Banku augstskolas studiju programmās, studentu ikdienā un aktivitātēs augstskolā – pašpārvaldes darbībā, Erasmus iespējās. Klausītāji uzzināja par hakatonu (tehnoloģiju maratonu) un lielākajiem sadarbības partneriem (uzņēmumiem), kuri nodrošina gan prakses, gan darba vietas. Banku augstskola, kas ir uzticams un starptautiski atzīts partneris personības izaugsmei, nodrošina 13 studiju programmas, pētniecību, mūsdienīgu infrastruktūru, izaugsmes iespējas un vieslekcijas, arī sagatavošanas kursus vidusskolēniem un Atvērto Durvju Dienas.

Skolēn, kura un kāda ir Tava ideālā augstskola?