Sasniegumi datorikas olimpiādē

24. martā norisinājās Aizkraukles novada olimpiāde datorikā 6. – 8. klasei. Šogad olimpiāde norisinājās neierasti, jo skolēni darbojās jauktās komandās – katru komandu pārstāvēja skolēni no divām dažādām skolām. Komanda “Dzeņi”, ko pārstāvēja 6. a klases skolnieks Jēkabs Lodītis un 7.b klases skolniece Karlīna Lodīte kopā ar komandas biedriem no A. Upīša Skrīveru vidusskolas, ieguva 1. vietukomanda “Izvirdums”, ko pārstāvēja 8.b klases skolnieces Laura Lorita Buševica un Alita Paļuga kopā ar komandas biedriem no Aizkraukles novada vidusskolas, ieguva 2. vietu, komanda “Mākonīši”, ko pārstāvēja 6.b klases skolniece Sanita Siņica un 7.a klases skolniece Luīze Teterovska kopā ar komandas biedriem no Aizkraukles novada vidusskolas, ieguva 3. vietu un komanda “Lāstekas”, ko pārstāvēja 6.b klases skolnieks Reinis Bērziņš un 7.b klases skolnieks Kristaps Krūmiņš kopā ar komandas biedriem no I. Gaiša Kokneses vidusskolas, ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām – Ingrīdai Bērziņai, Vinetai Platgalvei, Evitai Valdbergai, par ieguldīto darbu!