Sveicam ar sasniegumiem mācību darbā, 1. semestri noslēdzot!

Ziemassvetki

Lana Ivanova, direktores vietniece izglītības jomā

Ziemassvētku laiks, Jaunā gada slieksnis. Brīdis, kad priecājamies par paveikto un sasniegto un izvirzām jaunus mērķus. Esam patiesi priecīgi, ka aizvadītais darba cēliens, 2022./2023. mācību gada 1. semestris, mums notika klātienē – katru darba dienu satikāmies, mācījāmies, atpūtāmies visi kopā un šis laiks nav aizritējis velti – ir apgūtas jaunas zināšanas un prasmes mācību stundās, interešu izglītības nodarbībās, ir uzsākta veiksmīga piedalīšanās mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos. Aktīvi izmantojam iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” sniegtās iespējas gan šeit skolā, gan dodoties mācību ekskursijās un turpinām realizēt projektus “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” un “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, sniedzot skolēniem gan individuālas, gan grupu konsultācijas.

Šobrīd vēlos teikt paldies ikvienam mūsu skolas skolēnam, kurš ir cītīgi, neatlaidīgi, apzinīgi strādājis atbilstoši savām spējām, apliecinot pozitīvu un godprātīgu attieksmi pret savu tiešo pienākumu – mācību darbu. Liels paldies arī visiem skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu izglītošanā un audzināšanā. Paldies arī skolēnu vecākiem par sadarbību ar mums gan ikdienā, gan svētku reizē.

Īpaši priecājamies un lepojamies ar skolēniem, kuri 1.semestri ir pabeiguši ar augstiem mācību darba rezultātiem. par mūsu skolēniem, kuri 1.semestri ir pabeiguši ar patiešām augstiem mācību darba rezultātiem. 1. – 3. klašu skolēni, šī gada pēdējā skolas dienā, saņēma Pļaviņu vidusskolas Pateicības rakstus par augstiem sasniegumiem mācību darbā 2022./ 2023. mācību gada 1. semestrī (26):

1.a klase: Līva Avotiņa, Amēlija Dudare, Karlīna Dumpe, Reinis Pujāts, Rodrigo Ratnieks;
1.b klase: Jānis Bonda, Odrija Līna Steprāne, Paula Vilciņa, Dāvids Vinks;
2.a klase: Gustavs Briedis, Lilija Īzaka Ibrahima Gatasa Viktorija Kaplere, Magdalena Meinuza, Ramona Politiko;
2.b klase: Gustavs Briežkalns, Dārta Dambe, Tomass Gross-Avotiņš, Darija Lukašova, Ieva Ruciņa-Vējiņa, Dārta Šuste;
3.a klase: Laura Bonda, Bruno Džeriņš;
3.b klase: Hermīne Folkmane, Everita Kravale, Sindija Liepiņa, Alise Minajeva;

4. – 12. klašu skolēni, skolas Ziemassvētku pasākumā, saņēma Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecības. Zelta liecība tiek piešķirta, ja mācību sasniegumu vidējais vērtējums ir 8,50 un vairāk balles, Sudraba – ja vidējais vērtējums ir 8,00 un Izaugsmes liecību saņem skolēni, kuru vidējais vērtējums, salīdzinot ar 2021./2022. m. g. 2.semestri ir paaugstinājies vismaz par 10%.

Zelta liecības (19):
4.a klase: Matīss Briedis, Gabriela Vilciņa;
4.b klase: Milana Dauškane, Lote Ošlapa, Marks Starčenko;
5.a klase: Armands Striķis, Renārs Valdbergs;
5.b klase: Agrita Andersone, Evita Pujāte;
6.a klase: Kendija Štrikmane;
7.b klase: Elīza Kurcalte, Karlīna Lodīte;
8.b klase: Justīne Riekstiņa;
9.a klase: Sofija Pakalka;
9.b klase: Keita Kristiāna Brūniņa;
11. klase: Nikola Gasperoviča, Vendija Kažemaka;
12. klase: Samanta Ērgle, Edīte Visocka.

Sudraba liecības (25):
4.a klase: Roberts Baltais, Reinis Briežkalns, Rūta Saliņa;
4.b klase: Oto Delikatnijs, Atis Ivanovs, Ance Kaidaka, Žanete Stendere;
5.a klase: Elīza Baltā, Kristofers Kalniņš;
5.b klase: Līva Avotiņa;
6.a klase: Džintars Leončiks;
6.b klase: Reinis Bērziņš, Sandis Rāviņš;
7.a klase: Luīze Teterovska;
7.b klase: Līna Marija Līcīte;
8.a klase: Sofija Anna Birkāne;
9.a klase: Viviāna Jaudzema, Armands Svencis;
9.b klase: Paula Bicāla;
10. klase: Anastasija Gorpeņuka, Kate Kondrāte, Paula Beāte Mežmale;
11. klase: Ieva Ambaine, Linards Lukss, Adriāna Misiņa;

Izaugsmes liecības (17):
5.a klase: Elizabete Kotoviča, Dāvis Priedītis;
6.a klase: Patrīcija Laima Nagle, Daniels Sakovičs;
7.a klase: Elīna Lagtkina, Matīss Ozols, Sandis Spulis;
7.b klase: Niks Ķirsis;
8.a klase: Aleksis Ikaunieks;
9.a klase: Ance Bērziņa, Diāna Freija, Viktorija Kaugere, Lauris Ozols, Deivids Romanovskis;
9.b klase: Alise Orlova, Paula Pastare;
11. klase: Kristīne Cielava.

Lai 2023. gads nes mums patīkamus pārsteigumus un panākumus mācībās!