Ceļš uz karjeras izvēli

Intereses un spējas. Kādas ir manas intereses un spējas? Šie ir pirmie jautājumi, kuri palīdz pieņemt lēmumu par profesionālā virziena izvēli nākotnē. Ko es protu, vai manas rakstura iezīmes atbilst izvēlētajam ceļam? Kādas ir manas vērtības, ko par izvēli saka draugi, vai saņemšu atbalstu? Kā es konkurēšu darba tirgū, vai manas cerības atbilst realitātei? Un vēl daudzi jautājumi tiek formulēti brīdī, kad jaunietis ir nākamās profesijas meklējumos. Ar ko sākt? Varbūt atbildes var palīdzēt rast tikšanās ar interesējošās jomas pārstāvi? Šāda iespēja tika piedāvāta Pļaviņu vidusskolas 10.-12. klašu audzēkņiem 2022. gada 14. novembrī, kad savu izvēli un tās plusus ieskicēja Enia Kaņepēja – Delfi ārzemju ziņu nodaļas žurnāliste, RSU Starptautisko attiecību programmas studente, bet 21. novembrī Elīna Maksimova- sertificēta fizioterapeite.
Lūk, mūsu skolas absolvenšu Enias un Elīnas ieteikumi veiksmīgai profesijas izvēlei:

Ko izvēlēsies Tu?