9. un 12. klašu izlaidumi Pļaviņu novada ģimnāzijā

Šī mācību gada izlaidumi tiks organizēti saskaņā ar spēkā esošajiem ārkārtējā situācijā noteiktajiem ierobežojumiem.
9. klašu izlaidums notiks sestdien, 13. jūnijā, katrai klasei atsevišķi: 9.a klasei – plkst. 13.00, 9.b klasei – plkst. 16.00. Norises vieta būs atkarīga no laikapstākļiem – svinību zāle vai skolas iekšpagalms.
Tā kā šobrīd vienuviet, ievērojot dažādus drošības pasākumus, var pulcēties līdz 25 cilvēkiem, tad šoreiz izlaidumā piedalās tikai skolēni, klases audzinātāja un vadības pārstāvji.
Ļoti aicinu Jūs būt saprotošiem un absolventu sveikšanu un izlaiduma svinības organizēt mājās ar saviem mīļajiem!
12. klašu izlaidums notiks 24. jūlijā saskaņā ar tā brīža epidemioloģisko situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem.
Lūdzu sekojiet informācijai, izlaidumu plānotajā norisē iespējamas būtiskas izmaiņas, ja mainīsies valstī noteiktie ierobežojumi pēc 9. jūnija!

Direktore Ilze Luksa