Sasniegumi latviešu valodas un literatūras starpnovadu olimpiādē 11. – 12. klasēm

Grāmatas

27. janvārī skolā notika tiešsaistes starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 11. – 12. klasēm, kurā Anete Kapteine (12.b klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 1. vietu, Karīna Davidova (12.a klase, skolotāja Velta Rulle) ieguva 2. vietu, Laine Liepiņa (12.b klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva 3.vietu, Līga Vestfāle (12.b klase, skolotāja Silga Stučka) ieguva atzinību. 12.b klases skolniece Anete Kapteine (skolotāja Silga Stučka) ir saņēmusi uzaicinājumu dalībai latviešu valodas un literatūras olimpiādes 3. posmā!

Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei! Veiksmi nākamajā posmā!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu