“Ilgtspējīga pārvietošanās”

22. maijā Pļaviņu novada ģimnāzijas iekšpagalmā notika Ekoskolas organizēts pasākums 4. – 8. klašu skolēniem “Ilgtspējīga pārvietošanās”. Pļaviņu novada domes izpilddirektors A. Bardovskis klātesošos iepazīstināja ar elektromobiļa priekšrocībām un trūkumiem, stāstīja par videi draudzīgu transportlīdzekļu izmantošanu Latvijā. Skolēni ar interesi un aizrautību aplūkoja pašvaldības elektromobili. Pļaviņu sporta kluba “Skanste” pārstāvji – Hugo Vīksne- Sarkanais, Linards Lukss un Rolands Paļuga stāstīja par riteņbraukšanu kā sporta veidu un riteņbraucēju karjeras iespējām, demonstrēja ekipējumu. Puiši aicināja skolēnus pievienoties Pļaviņu riteņbraucēju rindās, kā arī ikdienā izvēlēties videi draudzīgākos pārvietošanās veidus.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu