Projektu nedēļa “Iepazīsti nezināmo!”

No 15. līdz 18. aprīlim mūsu skolā noritēja projektu nedēļa. Šogad tās tēma bija „Iepazīsti nezināmo!”. Mūsu projektu nedēļas mērķis bija veicināt skolēnu prasmes un iemaņas projektu plānošanā un īstenošanā, apgūstot radošā un praktiskā darba pieredzi, veicināt izpratni un padziļināt zināšanas par izvēlēto projekta tēmu.
Projektu nedēļas izvērtējumos ir pozitīvas skolēnu atsauksmes, kurās galvenokārt ir uzsvērta darbošanās dažādās grupās un daudzveidīgās aktivitāšu iespējas.
Paldies gan skolēniem, gan klašu audzinātājiem un viņu palīgiem par paveikto darbu!
Par ieguldīto darbu, izvērtējot skolēnu veikumu, paldies vēlos teikt arī žūrijas komisijas locekļiem. Ar projektu nedēļas rezultātu kopsavilkumu var iepazīties šeit.
Novēlu ikvienam piepildītu un darbīgu mācību gada noslēgumu!
Lasīt vairāk…