Sasniegumi aprīlī mācību priekšmetu olimpiādēs

olimpiades4. aprīlī Daugavpils universitātē norisinājās lietišķās informātikas olimpiāde “Paskāla ritenis”,  kurā 12. klases skolēns Emīls Bogdanovičs (skolotāja Lana Ivanova) ieguva atzinību.
10. aprīlī Daugavpilī norisinājās vācu valodas reģionālā olimpiāde 8.klasēm,  kurā 7.b klases skolēns Gundars Vuškārnieks (skolotāja Rita Jakovļeva) ieguva 1.vietu.
15. aprīlī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 4. klasēm, kurā Helēna Eriksone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda), Elija Muceniece (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Sofija Anna Birkāne (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 3. vietu, Marta Ozoliņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādēm!