“Zaļās jostas” radošā konkursa “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai” Latgales reģionālā konkursu skate

2. aprīlī mūsu skolas komanda piedalījās “Zaļās jostas” radošā konkursa “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai” Latgales reģionālajā konkursu skatē, kura notika Rēzeknes 4. vidusskolā. Konkursa mērķis ir motivēt sabiedrību samazināt plastmasas maisiņu patēriņu un rast efektīvas, ilgtspējīgas, modernas un gaumīgas alternatīvas tradicionālajiem iepirkuma maisiņiem. Konkursā piedalījās 17 pirmsskolas izglītības iestāžu komandas un 40 skolas vecuma audzēkņu komandas. Pavisam maz trūka, lai mēs tiktu izvirzītas uz konkursa finālu, kurš notiks aprīļa beigās Rīgā, taču saņēmām “Zaļās jostas” simpātiju balvu, dāvanā saņemot oriģinālu sienas pulksteni!