Sasniegumi starpnovadu publiskās runas konkursā

olimpiades19. februārī skolā notika starpnovadu (II posma) publiskās runas konkurss, kurā Anna Esiņa (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva 1.vietu, Mikuss Krēbss (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Violeta Adamoviča (12.klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva 2.vietu, Marta Langenfelde (9.b klases, skolotāja Rita Jakovļeva), Anželika Žukova (9.b klase, skolotāja Aiga Bērziņa), Anete Bite (12.klase, skolotāja Valda Mičule) ieguva 3.vietu, Gvido Eizāns (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Edīte Visocka (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Linda Laine Kalviša (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa), Jana Rediko (11.a klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva atzinību. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu gatavojoties konkursam!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu