Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

2. jūnijā skolā notiks metodiskā darba konference

Ilze Seipule, direktores vietniece izglītības jomā

logo, Pļaviņu novada ģimnāzija2. jūnijā mūsu skolā notiks Kokneses, Pļaviņu un citu novadu pedagogu metodiskā darba konference “Izglītība ilgtspējīgai attīstībai šodien un rīt”, ko rīkojam sadarbībā ar Kokneses novadu. Konferences dienas kārtībā ir 21. gadsimta izglītībai nozīmīgi jautājumi, par kuriem runās konferences viesi – izglītības uzņēmuma “Lielvārds” valdes priekšsēdētājs Aivars Gribusts, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Pedagoģijas nodaļas vadītāja, profesore Rudīte Andersone, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Izglītības sektora vadītāja Ilze Dalbiņa. Mūsu skolas, Kokneses novada un Ogres sākumskolas pedagogi vadīs darba grupas un dalīsies pieredzē par dažādiem metodiskā darba jautājumiem izglītības ilgstspējīgai attīstībai kontekstā. Šobrīd konferencei jau reģistrējušies 200 dalībnieki. Par konferences dienas kārtību un pieteikšanos vairāk skatīt: konferences programma, pieteikuma veidlapa konferencei. Uz tikšanos konferencē!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu