Futbola diena 2015 Pļaviņu novada ģimnāzijā

4.septembrī Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta laukumā norisinājās 2.-9. klašu sacensības futbolā, kuras organizēja futbola pulciņš republikas izsludinātās futbola nedēļas ietvaros. Paldies klašu audzinātājiem un klašu kolektīviem par lielo atsaucību, jo Futbola dienas 2015 turnīram tika pieteiktas 19 komandas. Īpaši pacentās 4.b, 5.a un  7.b klases, kuras piedalījās ar divām komandām. Sacensības norisinājās trīs vecuma grupās. Patīkami, ka klases bija padomājušas par komandu vienādu formu vai nelielām atšķirības zīmēm. Izlīdzēja arī futbola klubs ar treniņu uzmetņiem.
Sacensības noritēja raiti bez aizķeršanās, jo komandas bija labi organizētas un disciplinētas. Futbola dienu aizrautīgāku darīja pārējo klases skolēnu un audzinātāju līdzjušana un  savas komandas uzmundrināšana. Klašu komandas rādīja labu cīņas sparu, jo ne jau visi dalībnieki pārzina futbola ābeci, toties vēlme uzvarēt ir visiem.
Futbola dienas 2015 sacensību rezultāti:
          2.- 4.klašu grupa
1. vieta  4.b  I komanda (L. Lukss, D. Cukanovs ,R. Kaņepējs, K. Stūre)
2 vieta   3.a (R. Pakers, R. Hāze, M. Marcinkevičs, E.E.Bērziņš, R.Kārklis, A.Maļinovskis, R.Saliņš, T.Rudbārža)
3. vieta   2.a (K. Puškeļa, A. Svencis, M. Āboliņš, L. Ozols) un  4.a (R. Striķis, M. Jablonskis, G. Daiļida, A.Vīksna)
           5.- 7. klašu grupa
1. vieta  7.b  I komanda (R. Jankuns, H. E. Mickevičs, R. Dreijers, A.I.Šmite, V.Smerjotkina)
2. vieta  6.a (V. Trokša, A. Rāviņš, K. Vanags K.Ostrovskis ,A.Jokums, E. Šaberte)
3. vieta  7.a (V. Nikaļuka, A. Skābarnieks, S. Koreškovs , A. Vipihs)
  8.-9. klašu grupa
1. vieta   8. b  (M. Kazeiko, R.Jansons, E. Skābarnieks, B. Kaņepēja)
2.vieta  9.a  (J. Djukarevs, J. Siliņš, D. Samuls, A. Kriņicka)
3. vieta  8.a (G. Circins, E. Lazdiņš, A. Aizporietis, S. Seliverstova)
Superfināls:  7.b klases I komanda pret 8.b klases komandu  2:1
Uzvarētāju 7.b klases I komandas cīņa pret skolotāju izveidoto  komandu  arī beidzās ar 7.b uzvaru ar 5:2.

Futbola pulciņa vadītājs un treneris Imants Siliņš