Starpnovadu publiskās runas konkursā un 2.posma olimpiādē ķīmijā

Esam saņēmuši oficiālos rezultātus par vēl divām aizvadītām Kokneses un Pļaviņu starpnovadu skolēnu zināšanu un prasmju sacensībām:

8.februārī Koknesē notika starpnovadu publiskās runas konkurss “Es piedzimu laikā”.
Šajā konkursā Sintija Silagaile (9.a kl.) ieguva 1.vietu, Diāna Polgina – 2.vietu, bet Alise Jermakova (12.b kl.) – 4.vietu.
Paldies meitenēm un viņu skolotājām Ingrīdai Upeniecei, Veltai Rullei un Tatjanai Starčenko!

9.februārī mūsu skolā notika 2.posma olimpiāde ķīmijā.
Šajā olimpiādē lieliski startēja Elvis Rubīns (11.b kl.), iegūstot godpilno 1.vietu. 2.vietu izcīnīja Laura Kalniņa (10.kl.), bet atzinība – Esterei Fedosejevai (9.a kl.). Olimpiādē vēl piedalījās Jānis Ozoliņš (12.b kl.), Kristaps Blitsons (11.b kl.) un Henrijs Jaudzems (11.b kl.). Paldies skolotājam Mārim Siliņam par skolēnu sagatavošanu dalībai olimpiādē!