Zinātniski pētniecisko darbu konferencē

Ceturtdien, 17.martā, Jelgavā norisinājās Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference – konkurss, kurā 22 sekcijās tika aizstāvēti un prezentēti 150 zinātniski pētnieciskie darbi. Kopumā konferencē piedalījās 180 dalībnieku, Pļaviņu novada ģimnāziju konferencē pārstāvēja 6 skolēni, prezentējot 4 zinātniski pētnieciskos darbus.

Atzinības par labiem rezultātiem veselības zinātnē ieguva Lelde Dudare un Jogita Kupča, bioloģijas sekcijā – Matīss Zvejsalnieks, zemes zinātnes sekcijā – Karina Zagorska un Anna Avotiņa.

Diāna Valdemāre ar zinātniski pētniecisko darbu “Vizuāli plastiskās mākslas terapijas popularitāte Pļaviņu novada ģimnāzijā” mākslas zinātnes sekcijā ieguva 1.vietu un darbs tika izvirzīts uz Latvijas 35. skolēnu zinātnisko konferenci. Diāna saņēma arī iespēju studēt LLU bez studiju maksas.

Sveicam Diānu un viņas darba vadītāju Aiju Rogāli!