Karjeras konsultante mūsu skolā

A.Lasmane
D.Valdemāre

Pirmdien, 15. novembrī, mūsu skolā bija ieradusies karjeras konsultante Ina Ciematniece. Ina viesojās pie vienpadsmito un divpadsmito klašu skolēniem, lai palīdzētu viņiem saprast savas ieceres nākotnes profesijas izvēlē. Vairums skolēnu atzina, ka kļuvuši pārliecinātāki par īstās profesijas izvēli, citiem tik raiti vis neveicās, taču, neskatoties uz to, visi guva pozitīvas emocijas un, iespējams, atklāja sevī ko jaunu, par ko iepriekš pat nebija domājuši.

Karjeras konsultante katrai klasei varēja veltīt tikai vienu mācību stundu. Taču, lai nepaliktu neskaidrības, Ina mums atstāja savu vizītkarti ar kontakttālruni un e – pastu. Pēc vizītkartēm var jautāt skolotājai Armandai Lasmanei vai 11.b klases skolniecei Diānai Valdemārei.

Cerams, ka šī īsā konsultācija palīdzēs mūsu vidusskolēniem izvēlēties pareizo nākotnes ceļu!