Pašpārvaldes diena Odzienas filiālē

Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiālē jaukā gaisotnē tika svinēta Skolotāju diena. No rīta visi pulcējās uz svinīgo līniju, kur skolēni ar ziediem sveica savas skolotājas. Pēc tam skolas mācību darbu vadīja 9.klases skolēni (direktors Edijs Leitlants). Jaunās skolotājas un skolotāji lieliski tika galā ar saviem pienākumiem.

Savukārt skolotāji  tikās ar Pļaviņu Romas katoļu baznīcas priesteri  Ingaru Stepkānu un dzejas lasītāju Olgu Dunduri. Skanēja M.Ķempes, I.Ziedoņa  dzeja. Skolotājus sveica arī novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde, Vietalvas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kārklis. Ar pārsteigumu –paša tulkotu un izdotu H.K. Andersena pasaku grāmatu  kā dāvinājumu skolotājiem – bija ieradies skolas absolvents, apgāda „Atēna” valdes priekšsēdētājs Pēteris Jankavs.