Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: skolas blice

Plaukstas lieluma pavasaris

Nu jau par tradīciju, katru gadu aprīlis ir mēnesis, kad Skolas blice tiekas ar sākumskolas skolēniem izglītojošā pasākumā. 29. aprīlī Skolas blice aicināja sākumskolas skolēnus uz koncertu  „Plaukstas lieluma pavasaris”. Koncertā skanēja dziesmas par pavasari, putniem un protams par mīlestību. Skolēni tika iepazīstināti ar svešākiem mūzikas instrumentiem – melodionu un kahonu.
Visiem liels prieks bija, kad pasākuma izskaņā varēja izkustēties, nodejojot, savulaik tik populāro Putniņdeju.
Paldies jaunajiem mūziķiem Madarai, Leldei, Līgai, Kristiānai un Kristapam.

Blices vadītājs Gints Balodis

„Izdziedāsim populārākās dziesmas sākumskolā”

24. aprīlī skolā notika pasākums 1. – 4. klašu skolēniem „Izdziedāsim populārākās dziesmas sākumskolā”. Skolēni labprāt klausījās un dziedāja līdzi „Skolas blicei” dažādas mūzikas stundās apgūtas dziesmas. Pēc katras dziesmas izskanēšanas bija jānosauc tās nosaukums.

Koncertā tika iesaistīti arī ceturto klašu skolēni – Guna Elīte un Viviāna Nikaļuka nodziedāja dziesmu „Aprīļa pilieni”, bet Krista Priede un Sonora Balode spēlēja šīs dziesmas pavadījumu.

Paldies skolotājam Gintam Balodim un ansamblim „Skolas blice” par šiem jaukajiem kopā pavadītajiem mirkļiem!

Viviāna Nikaļuka, 4.a klases skolniece

Ieskats “Skolas blices” koncertā „Do-Mi-Sol”

“Skolas blices” koncerts „Do-Mi-Sol” sākumskolas skolēniem

Skolas blice, Pļaviņu novada ģimnāzija29. martā skolā notika “Skolas blices” koncerts „Do-Mi-Sol”. Uz koncertu tika aicināti visi sākumskolas skolēni. Koncertā skanēja gan mūsu dienu populāras dziesmas, gan arī 20 gadu vecas dziesmas.

Jaunie mūziķi sākumskolas skolēniem bija sagatavojuši nelielas balvas, “Skolas blices” foto ar autogrāfiem, kuras varēja nopelnīt, atbildot uz uzdotajiem jautājumiem par izpildītajām dziesmām. Skanēja dziesmas angļu valodā. Arī par šādām dziesmām skolēnu atbildes bija pareizas. Prieks arī par skolotājām, kuras nav aizmirsušas to laiku populāras grupas, dziesmas un izpildītājus, jo arī viņu atbildes bija pareizas.

Skolēniem koncerts patika, jo dziesmu laikā bija grūti nosēdēt, neparādot savas emocijas un nedziedot līdzi zināmām dziesmām. Ļoti lielas ovācijas izpelnījās gaismas un dūmu efekti.

Liels paldies jaunajiem mūziķiem: Katrīnai, Gunai, Viktorijai, Sintijai, Žanetei, Henrijam, Ravikam, Mārcim, Andrejam.

Ansambļa vadītājs Gints Balodis

“Skolas blices” uzstāšanās

“Skolas blice” uzstājas pēc pasākuma “Gada Zvaigzne 2011″ 29. aprīlī.

Saite uz visu uzņemto dziesmu sarakstu: http://www.youtube.com/view_play_list?p=C9F66FD70E7688B1

“Skolas blice” sajūsmina

17.februārī sākumskolas skolēniem koncertu „Pirmīšu nedēļas” ietvaros sniedza skolas ansamblis „Skolas blice”. Koncerta laikā mazie skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem, instrumentiem, kurus spēlē dalībnieki, to skanējumu, kā arī varēja klausīties un dziedāt līdzi dažādām dziesmām. Liels bērnu prieks bija par skatuves efektiem, ko apliecināja sajūsmas saucieni un rosīšanās.

Skolēni bija ļoti aktīvi ansambļa atbalstītāji, kas liecina par to, ka koncerts ir izdevies un mūsu mazie skolasbiedri bija apmierināti.

Paldies par jauko koncertu ansambļa „Skolas blice” dalībniekiem: Ritai Lazdai, Žanetei Felsai, Aritai Lukss, Dacei Langenfeldei, Mārtiņam Zemturim, Aleksandram Krasutinam, Kristapam Kaļvam, Andrejam Sīmanim, tā vadītājam Gintam Balodim.