Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: krievu valoda

Krievu valodas starpnovadu olimpiādē

olimpiāde 14. novembrī notika starpnovadu (2.posma) olimpiāde krievu valodā 10.-12.klasei. Tajā 2. vietu ieguva mūsu skolas 11.klases skolnieces Liāna Nikaļuka un Estere Fedosejeva.

Sveicam meitenes un viņu skolotāju Ritu Jakovļevu!

Krievu valodas starpnovadu olimpiādē

25.janvārī notika Kokneses un Pļaviņu starpnovadu (2.posma) krievu valodas olimpiāde 10.-12.klasei. Priecājamies par mūsu skolas dalībnieču labajiem panākumiem:

Paldies skolotājām Aigai Bērziņai un Tatjanai Starčenko par ieguldīto darbu, sagatavojot skolnieces dalībai šajā olimpiādē.

Skolas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē

Pļaviņu novada ģimnāzijas olimpiāde 17.janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika krievu valodas (svešvalodas) olimpiādes 1.posms ar mērķi dot izglītojamajiem iespēju vispusīgi pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas un prasmes krievu valodā. Olimpiādes dalībniekiem tika piedāvāts integrēts kulturoloģisks tests par Krieviju (valsts, kultūra, valoda, ģeogrāfija, māksla un sports). Savas zināšanas apliecināt bija ieradušies 18 interesenti no 10. – 12.klasēm.

Krievu rakstnieks ĻevsTolstojs ir teicis „Netici vārdiem – ne saviem, ne citu, ticiet tikai darbiem – saviem un citu”. Lūk paveiktā darba rezultāti:

1.vieta. Feoktistova Elizabete, 11.a klase
2.vieta. Kostina Natālija, 12.a klase
3.vieta. Grugule Viktorija 11.a klase, Krasutina Anastasija, 12.b klase, Iļja Zaharcovs, 12.a klase
Atzinība – Zagorska Karīna, 12.b klase

Paldies visiem interesentiem par dalību olimpiādē, par vēlmi un prasmi savas zināšanas pielietot ikdienā. Lai veiksmīgs starts novada olimpiādē!

Ни пуха ни пера!

Svešvalodu MK, Aiga Bērziņa