Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: heroes

Aicina jaunietes pieteikties līderības un izaugsmes programmai “Future Heroes”

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un SEB bankas atbalstu īsteno līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu jaunietēm Future Heroes. Ikviena meitene vecumā no 14 līdz 17 gadiem var pieteikties dalībai programmas ceturtajā sezonā.

Future Heroes programmas mērķis ir izglītot jaunietes – nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas – stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību, sadarbības un citas svarīgas prasmes, tādējādi veidojot drosmīgu, saliedētu un sociāli atbildīgu jauno paaudzi.

Lasīt vairāk

Future Heroes uzvarētājas smeļas iedvesmu Londonā!

Pirmās meiteņu līderības un uzņēmējdarbības programmas Latvijā “Future Heroes” 3. sezona ir noslēgusies. To īsteno Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, SEB banku un Future Heroes Estonia globālo kustību. Sešu mēnešu laikā jauniešu komandas darbojās kopā un izveidoja desmit sociālus vai uzņēmējdarbības projektus, kas balstīti uz kādu no ANO Ilgstpējīgas attīstības mērķiem.
Mūsu skolas skolniece Justīne Riekstiņa kopā ar 4 citu skolu meitenēm, strādājot 5 meiteņu komandā, programmas noslēgumā ieguva zelta godalgu un devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Londonu.
Lepojamies ar Justīnes panākumiem!
“Future Heroes” 4. sezona jau šajā rudenī!

Lasīt vairāk

 

“Future Heroes” trešā sezona Latvijā uzņem apgriezienus

Big Sisters jeb Lielās māsas

Mūsu skolas skolnieces Justīne Riekstiņa, Katrīna Marta Siliņa un Amanda Rudzīte veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centra īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā “Future Heroes”, kas Latvijā notiek jau trešo gadu.

Programmas īstenotāji īpaši atzinīgi novērtē Amandas Rudzītes ieguldījumu. Amanda kopā ar 15 meitenēm no iepriekšējām programmas sezonām ir kļuvusi par Big Sister jeb “Lielo māsu”. Viņa turpina pilnveidot jau iegūtās prasmes un palīdz organizēt un moderēt prasmju darbnīcas, komunicē ar sadarbības partneriem un aktīvi piedalās sociālo mediju kontu satura veidošanā.

Lasīt vairāk