Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Raksti ar atslēgvārdu: ansamblis

Rudenīgais sveiciens Sociālās aprūpes centrā

20161001_101407Rudens ir ne tikai viens no krāšņākajiem gadalaikiem, bet arī dažādu atzīmējamo dienu laiks. Tāpēc mēs, sākumskolas ansamblis 1.oktobrī, jau otro gadu pēc kārtas devāmies uz Sociālās aprūpes centru, lai apsveiktu un priecētu vecos ļaudis, jo tieši šajā dienā Latvijā godina vecos ļaudis. Visus klausītājus iepriecinājām ar rudenīgajām dziesmām un dzejoļiem. Arī skolotāja Silga Stučka apsveica aprūpes centra iemītniekus, īpašu paldies sakot pensionētajiem skolotājiem.

Manuprāt, tā bija ļoti mīļa dāvana. Paldies manām meitenēm: Rebekai I., Ramonai I., Līvai L., Renātei J., Paulai B., Aleksai K., Luīzei T., Līnai Marijai L., Laurai B., Adelei B., Amandai R. un Sofijai B. par piedalīšanos pasākumā.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

Ģimenes svētki Jēkabpilī

Ģimenes svētki 21.maijā sākumskolas ansamblis piedalījās Jēkabpils novadā Ģimenes svētkos. Svētku moto: Ģimenes ir Latvijas spēks un lepnums.

Šāds pasākums pilsētas iedzīvotājiem notiek katru gadu, kurā tiek godinātas ģimenes, sniegts koncerts, bērni var izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, kā arī piedalīties dažādās sporta aktivitātēs.

Koncertā uzstājās ne tikai pašmāju dziedātāji un dejotāji, bet arī viesi no Līvāniem, Daugavpils, Ventspils. Mēs skatītājus iepriecinājām ar četrām jautrām dziesmiņām. Par piedalīšanos saņēmām pateicības rakstu.

Paldies JIC „ideja” vadītājai Inārai Upeniecei par piedāvājumu savu skolu prezentēt citā novadā!

Paldies Janas, Gunas, Simonas – Līnas, Aleksas, Elīzas mammām, Amandas vecmāmiņai par dalībnieku pieskatīšanu brauciena laikā.

Paldies ansambļa dalībniekiem par skaisto dziedāšanu 2010./2011. mācību gadā.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

Fotogrāfijas no pasākuma:

Starpnovadu vokālās mūzikas konkursā “Balsis”

Trešdien, 24. februārī, notika starpnovadu vokālās mūzikas konkurss “Balsis”. Mūsu skolas sākumskolas ansamblis ir ieguvis 1.pakāpes diplomu un ir izvirzīts piedalīties vokālās mūzikas konkursā “Balsis” 2.kārtā Dobelē.