Rudenīgais sveiciens Sociālās aprūpes centrā

20161001_101407Rudens ir ne tikai viens no krāšņākajiem gadalaikiem, bet arī dažādu atzīmējamo dienu laiks. Tāpēc mēs, sākumskolas ansamblis 1.oktobrī, jau otro gadu pēc kārtas devāmies uz Sociālās aprūpes centru, lai apsveiktu un priecētu vecos ļaudis, jo tieši šajā dienā Latvijā godina vecos ļaudis. Visus klausītājus iepriecinājām ar rudenīgajām dziesmām un dzejoļiem. Arī skolotāja Silga Stučka apsveica aprūpes centra iemītniekus, īpašu paldies sakot pensionētajiem skolotājiem.

Manuprāt, tā bija ļoti mīļa dāvana. Paldies manām meitenēm: Rebekai I., Ramonai I., Līvai L., Renātei J., Paulai B., Aleksai K., Luīzei T., Līnai Marijai L., Laurai B., Adelei B., Amandai R. un Sofijai B. par piedalīšanos pasākumā.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode