Konkurss “Vide mūsu Eiropā”

22. aprīlī atzīmējam Zemes dienu, mudinot aizdomāties par mūsu atbildību klimata pārmaiņu mazināšanā. Taču ir skaidrs, ka ar vienu dienu ir par maz, tāpēc Eiropas Savienības māja visu aprīli velta vides tematikai, piedāvājot mācību un metodisko materiālu apkopojumu, daudzveidīgas izzinošas aktivitātes, kā arī konkursu 1.-6. klašu skolēniem “Vide mūsu Eiropā”.

Konkursa dalībnieki (individuāli vai visa klase kopā) izdomā un iesniedz 10 vārdus, kuri ir nozīmīgi tīras vides saglabāšanā. Vārdi jāiesniedz šeit līdz 29. aprīlim. Balvu ieguvēji tiks noteikti izlozē, balvā galda spēle “Trakā Lapsa šķiro atkritumus” (tiek noteikti trīs uzvarētāji). No jūsu iesūtītajiem vārdiem Eiropas Savienības mājā taps XXL izmēra vārdu režģis, kas tālāk tiks izmantots jaunu mācību materiālu izstrādē. Piedalieties!