Kartes stāstu konkurss skolēniem 2024: Krāsu palete manā apkārtnē

plakats-krasas

Norises laiks: no 1. marta līdz 8. aprīlim.

Rezultātu paziņošana: 26. aprīlī Envirotech mājaslapā tiks paziņoti veicināšanas balvu ieguvēji un publicēti iesūtītie darbi.

Mērķauditorija: 7.-12. klase, darbi tiks vērtēti divās vecuma grupās (7.-9. klase un 10.-12. klase).

Veicināšanas balva: augstāk novērtēto darbu autori saņems veicināšanas balvu, viņu skolotāji – pārsteiguma sveicienu.

Plašāka informācijaKartes stāstu konkurss skolēniem

Kartes stāstu veido par krāsām savā apkārtnē. Piemēram, kartes stāsts par dominējošām krāsām dabā, arhitektūrā, telpās; krāsas, kuras tu pamani kā īpašas un tml. Aicinām būt radošiem!

Vēlamies iedrošināt arī tos skolēnus, kas līdz šim nav veidojuši kartes stāstu – izmēģināt izveidot savu pirmo kartes stāstu ar mūsu veidoto palīgmateriālu palīdzību:

Lai skolēns varētu izveidot kartes stāstu, viņam nepieciešams savs ArcGIS lietotājvārds.

Ja radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, rakstiet uz e-pastu info@envirotech.lv ar norādi “Konkurss skolēniem”.