Konkursa “ImagineEU” otrais posms: balsošana par videoklipiem

Eiropas Komisija rīko “ImagineEU” konkursu, lai dotu jauniešiem iespēju kļūt par aktīviem Eiropas Savienības pilsoņiem. Konkursam ir bijusi liela atsaucība – līdz 13.  decembrim saņemti 439 pieteikumi no skolām visā Eiropas Savienībā. Tika aptverts plašs tematiskais loks, tostarp izglītība, cilvēktiesības un demokrātija, vide, sabiedrības veselība un pat nodokļu politika!

Ir sākusies balsošana par konkursā iesniegtajiem videoklipiem. Aplūkojiet jauniešu ierosinājumus un atbalstiet viņu centienus, balsojot par iedvesmojošākajiem videoklipiem šeit. Balsot varat līdz 2024.  gada 28.  janvārim.

Uzvarētājkomandas tiks paziņotas 2024.  gada 20.  februārī. Balva ir mācību brauciens uz Eiropas Savienības iestādēm Briselē.