Sasniegumi novadu olimpiādēs

30. novembrī tiešsaistē norisinājās novada olimpiāde (II posms) bioloģijā 9. – 12. klasei, kurā Kate Kondrāte (11. klase) ieguva 1. vietu,  Anastasija Gorpeņuka (11. klase) ieguva 2. vietu, Keita Kristiāna Brūniņa (10. klase) ieguva 3. vietu un Elija Muceniece (9.b klase) ieguva atzinību. Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Evita Valdberga.

4. decembrī tiešsaistē notika novada (II posma) olimpiāde vācu valodā 10. – 12. klasēm, kurā Gundars Vuškārnieks (12. klase) ieguva 1. vietu un saņēma uzaicinājumu piedalīties vācu valodas olimpiādes valsts posmā. Olimpiādei skolēnu gatavoja skolotāja Rita Jakovļeva.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājām par ieguldīto darbu! Vēlam veiksmi Gundaram nākamajā posmā!