Skolā Ziemassvētku tirdziņš!

SMUPēc vairāku gadu pārtraukuma Pļaviņu vidusskolā 20. decembrī atkal notika skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku tirdziņš. Šoreiz Junior Achievement Latvia (JA Latvia) izglītības programmā startē pamatskolēni. Tā ir iespēja skolēniem parādīt savas ieceres, iesākto darbu, gūt jaunas idejas un iedvesmu. 8.a klases skolēni ir izveidojuši vairākus uzņēmumus – „Lipīgās uzlīmes”, „Naktsvijoles”, „BEP”, „BookMarks”, „Antistresi”. Lai kuplinātu tirdziņa piedāvājumu, viņiem palīdzēja arī citu klašu pamatskolēni un vidusskolēni.
Tirdziņā varēja iegādāties dažādas rotaslietas, sveces, piekariņus, stresa noņēmējus, veselīgas sulas, ziepes, lūpu balzāmu, uzlīmes visiem dzīves gadījumiem, nobaudīt pīrādziņus un piparkūkas. Skolēni un skolas darbinieki varēja izbaudīt Ziemassvētku tirdziņa gaisotni un svētku noskaņu, esot visiem kopā un klātienē!
Paldies skolēniem, kuri uzdrīkstējās un piedalījās!

SMU konsultante Mārīte Skrabutena