Konkurss “Latvija NATO-20″

Konkurss NATO 20

Aizsardzības ministrija aicina skolēnus no 1. līdz 12. klasei piedalīties konkursā, kas veltīts Latvijas dalības Ziemeļatlantijas līguma organizācijā (NATO) 20. gadadienai “Latvija NATO – 20”.

Lai piedalītos konkursā, no 1. februāra līdz 8. martam uz e-pasta adresi konkursi@mod.gov.lv jāiesūta savs oriģināldarbs – radošs sveiciens, kas tematiski saistīts ar Latvijas dalību NATO. Radošs sveiciens var būt zīmējums, fotogrāfija, video, eseja, dzejolis vai jebkura cita radoša mākslinieciska izpausme, tāpat aicinām iesniegt radošos darbus, kas veidoti, izmantojot mākslīgā intelekta iespējas.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2024. gada 28. martam Aizsardzības ministrijas mājas lapā un Facebook kontā.

Vairāk informācijas Aizsardzības ministrijas mājas lapā https://www.mod.gov.lv/lv/zinas/aicina-skolenus-piedalities-konkursa-latvija-nato-20

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.