Darba plāns 23. – 27. oktobris

Pedagogu darba laiks saskaņā ar individuālajiem darba grafikiem

Pirmdiena, 23. oktobris
Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu mācību gada atklāšanas seminārs Rīgā (Piedalās: V. Kažemaka, K. K. Brūniņa, D. Romanovskis, K. Ūbergs)
Aizkraukles novada skolu svešvalodu mācību jomas pedagogu sanāksme Skrīveros (I. Ozoliņa, V. Fjodorova, I. Bicāla)
Aizkraukles novada skolu dizaina un tehnoloģiju pedagogu sanāksme Aizkrauklē (I. Volane)
Aizkraukles novada skolu vizuālās mākslas pedagogu sanāksme tiešsaistē
Pļaviņu vidusskolas jaunsargu vienības nometne Zemessardzes mācību poligonā “Badelka”

Otrdiena, 24. oktobris
Profesionālās pilnveides kursi “Direktora vietnieku loma pilnveidotā mācību satura ieviešanā un jaunievedumu nostiprināšanā: datu pratība ieviešanas kvalitātes izvērtēšanai” Rīgā (L. Ivanova)
Aizkraukles novada atbalsta speciālistu tikšanās Aizkrauklē (I. Balode, Dz. Vanaga, S. Fjodorova)
Aizkraukles novada skolu sākumskolas mācību jomas koordinatoru sanāksme Aizkrauklē
Aizkraukles novada skolu latviešu valodas pedagogu sanāksme “Teātrī kā dzīvē, dzīvē kā teātrī” Aizkrauklē (S. Stučka, S. Silirova, L. Avotiņa)
“Ziedoņa klases” konference “Skolotājs ir Personība” tiešsaistē (T. Starčenko)

Trešdiena, 25. oktobris
Kursu “Mācīšanās konsultantu-ekspertu profesionālās pieredzes apmaiņas un sadarbības tīkla nodrošināšana” nodarbība Rīgā (I. Kunga)
14. pedagogu konference – praktiskais seminārs „VIDZEMES AUGSTSKOLA: SADARBĪBAS PARTNERIS IZGLĪTĪBĀ” tiešsaistē (V. Platgalve, L. Ivanova, I. Luksa, S. Stučka, J. Nīcgale, I. Bicāla)
RSU tiešsaistes seminārs “Atvērtās lekcijas skolotājiem” (T. Starčenko, L. Ivanova)
Tiešsaistes vebinārs “Kā jauniešus aizraut ar STEM?” (A. Seikovska, I. Bērziņa)

Ceturtdiena, 26. oktobris
Skolas darbinieku ekskursija
Kursi vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas interešu izglītības pedagogiem “Skolēnu kultūras identitātes veidošana un attīstīšana, līdzdarbojoties kultūras mantojuma saglabāšanā un tradīciju pārmantošanā” Rīgā (I. Volane)
Profesionālās pilnveides kursi skolēnu ZPD izstrādei starpdisciplinārā kursa “Projektu darbs” ietvaros (M. Skrabutena)

Piektdiena, 27. oktobris
Pedagogu profesionālās pilnveides kursi vēstures un sociālo zinību skolotājiem tiešsaistē (M. Skrabutena)
Profesionālās pilnveides kursi “Audzināšanas darba izaicinājumi kompetenču īstenošanai skolā” (I. Reitere, S. Fišmeistare)
Skolu muzeju biedrības seminārs Rīgā (I. Krastiņa)
Seminārs “Google izglītībai – Google for education Educator level 1” (V. Fjodorova)