Ekoskolu apbalvošanas ceremonija

20230913_134832

13. septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Šogad 96 izglītības iestādes saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu, tostarp piecām izglītības iestādēm tika piešķirts augstākais programmas apbalvojums Ekoskolu vēstnieka statuss, 43 – ieguva Latvijas Ekoskolas sertifikātu.
Pļaviņu vidusskola desmito reizi ieguva Zaļo karogu.

Mūsu skolu pārstāvēja 8.b. klases skolniece Ērika Made Saliņa un Ekoskolas koordinatore Sanita Fjodorova.

Pasākuma svinīgajā daļā dalībniekus sveica Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, UNESCO LNK Komunikācijas un informācijas sektora vadītāja Beāte Lielmane un Eksokolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns.

Par pasākuma gaisotni rūpējās atraktīvais pasākuma vadītājs Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens un repa improvizācijas teātris “Brīvrunas projekts”.

Šī gada Ekoskolas tēma Pļaviņu vidusskolā – Veselīgs dzīvesveids.