Karjeras veicināšanas pasākums

prakse.lv

22. februārī Pļaviņu vidusskolas 10. – 11. klases skolēni tiešsaistes seminārā par karjeras izvēles iespējām tikās ar projektu vadītāju Elīnu Mazuri.

Informācija par darba un prakses vietām, par Latvijas augstskolu TOP, par CV rakstīšanas iespējām un motivācijas vēstuli, arī atvērto durvju iespējām iestādēs, konkursiem un sagatavošanos darba intervijai – viss vienkopus atrodams lielākajā karjeras portālā Latvijā Prakse.lv. Neesat pārliecināts, kādu studiju virzienu izvēlēties? Kāpēc prakse ir svarīga jūsu turpmākajai karjerai? Prasmes vai vērtības – kas ir svarīgāks darba intervijā? Iespējams, ka tieši šī ir vieta, kur sākas interese par  karjeru.

Ieteikums katram, kas domā par izglītības iespējām, izaugsmi un izaicinājumiem: Interesējies! Meklē! Piedalies! Izdari secinājumus un rīkojies!