Absolventu kauss 2023

Turpinot tradīciju, 2023. gada 4. februārī Pļaviņu vidusskolas sporta zālē 45. reizi norisinājās Absolventu kausa izcīņa basketbolā. Tajā piedalījās 8 komandas.

Visgaidītākā un visemocionālākā kā allaž bija spēle starp Pļaviņu vidusskolas un veterānu komandām (Dainis Kaņepējs, Aldis Strazdiņš, Aigars Lukss, Oskars Liepiņš, Jānis Bergmanis, Gatis Peņģerots, Valdis Bērziņš, Māris Ikaunieks), kurā draudzīgā gaisotnē jauniešu komanda tomēr piekāpās veterāniem.

Par 3. vietas ieguvējiem kļuva komanda “Vidusskola” (Matīss Vasks, Raivo Kaņepējs, Artjoms Zagorskis, Kristers Kaļva, Endijs Lasmanis, Mikus Briežkalns, Kristaps Klačkovs, Linards Lukss).

2. vietas ieguvēji – komanda “Dzirnavu iela” (Dairis Zālītis, Renārs Maļinovskis, Mārcis Rudzītis, Guntars Siliņš, Arvis Stučka, Artūrs Rudzītis, Jānis Saukums).

Par šī gada uzvarētājiem un kausa ieguvējiem kļuva komanda “Karjers” (Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Jānis Īvāns, Guntis Džeriņš, Ervīns Bebris, Rolands Ukmanis).