8.b klase piedalās CSDD mācību projektā “Gribu būt mobils”

gribu-but-mobils

2022./2023. mācību gada sākumā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicināja 6. – 8. klašu skolēnus piedalīties mācību projektā “Gribu būt mobils”, kura moto – “Iebrauc ceļu satiksmē!” Projekta mērķis ir mudināt skolēnus apgūt zināšanas, kas nepieciešamas drošai dalībai ceļu satiksmē.
8.b klase izveidoja četras komandas un pieteicās izmēģināt savus spēkus ceļu satiksmes jautājumu pārzināšanā.

Līdz 15. janvārim bija jāapgūst trīs tēmas – “Ceļu satiksmes organizācija. Ceļa zīmes. Krustojumi”, “Pasažieru, gājēju un velosipēdistu tiesības, pienākumi un ierobežojumi ceļu satiksmē” un “Prasības un noteikumi elektrisko skrejriteņu un mopēdu vadītājiem”. Pēc tēmu apgūšanas bija jāveic zināšanu pārbaudes tests.

Visi 1585 projekta dalībnieki tika sadalīti atbilstoši reģioniem. Mēs startējām Bauskas reģionā 41 komandu konkurencē.

Paldies visiem klases skolēniem, kuri mācījās, pildīja zināšanu testus un godam cīnījās sīvajā konkurencē. Priecājamies par komandas “Drošās ceļinieces”, kuras sastāvā bija Alita un Loreta Paļugas, Elija Muceniece, Ramona Ivanova un Justīne Riekstiņa, pirmajā neklātienes kārtā izcīnīto 7. vietu un iegūtajām tiesībām startēt pusfinālā, kas norisināsies 27. februārī Ogrē.

8.b klases audzinātāja Iveta Krastiņa