Ziemassvētki kanonā

konkurss _Ziemassvetki kanona_ 7b_8.b komandas 16.12.22.

16. decembrī Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) rīkoja izglītojoši izklaidējošu tiešsaistes viktorīnu “Ziemassvētki kanonā”, kas veltīta Latvijas kultūras kanona tēmām. Pasākumā piedalīties bija aicināti 6.–9. klases skolēni gan no Latvijas, gan diasporas.

Arī Pļaviņu vidusskolas skolēni nolēma pierādīt savu erudīciju, komandas saliedētību un izmēģināt spēkus, lai stundas garumā atbildētu uz dažādas sarežģītības jautājumiem. Punktu iegūšanā liela nozīme bija ne tikai pareizai atbildei, bet atbildes iesniegšanas ātrumam.

Liels paldies 7.b klases komandai (Elīza Kurcalte, Ērika Made Saliņa, Karlīna Lodīte, Anita Vītola un Kristers Mucenieks) par iegūto 28. vietu un 8.b klases komandai (Ramona Ivanova, Laura Lorita Buševica, Loreta Paļuga, Amanda Rudzīte) par 85. vietu 437 dalībnieku kopvērtējumā.
Tiksimies nākamajos konkursos, viktorīnās, sacensībās un projektos!

Vēstures skolotāja Iveta Krastiņa