Naudas diena

image001

31. oktobrī Swedbank rīkotajā tiešsaistes iniciatīvā “Naudas diena” piedalījās 2.a, 3.b , 4.a un 4.b klases.
Šajā dienā, trīs mācību stundu garumā, skolēniem bija iespēja interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā uzzināt, kas ir budžets un ar to saistītie jautājumi, un kopā ar Swedbank lektoriem apgūt finanšu pratības pamatlietas – kā tikt pie ieņēmumiem, apsaimniekot savu kabatas naudu un veidot uzkrājumus, kā zināt, cik daudz naudas vajag pirkumiem un citiem izdevumiem. “Naudas dienas” ietvaros, skolēni kopā ar klases audzinātāju, veidoja īstu klases ekskursijas budžetu.
Diemžēl mūsu skolas klases naudas balvu ekskursijai neieguva, taču skolēni joprojām priecājas par izbaudīto muzikālo pārsteigumu dienas beigās – “Bermudu divstūra” koncertu!