Konkurss “Papīra tilti 9″

10. novembrī jau devīto reizi tiks rīkots konkurss “Papīra tilti”. Konkursā aicinātas piedalīties komandas 3 skolēnu sastāvā. Dalībnieku komandu uzdevums ir ierobežotā laikā no 50 A4 izmēra papīra lapām, līmes zīmuļa un papīra naža uzkonstruēt tiltu, kas izturētu pēc iespējas lielāku slodzi.

Ņemot vērā, ka studentiem universitātē ir mācību priekšmeti, kas palīdz izprast tilta konstruēšanas paņēmienus, skolēniem būs atsevišķa dalībnieku grupa, tātad laba iespēja sevi pierādīt un uzvarēt būs jebkurai komandai.
Vairāk par pasākumu var uzzināt Facebook eventā BIF SP kontā.
Tur arī atrodams pasākuma nolikums un pieteikšanās anketa, kas ir obligāti aizpildāma, lai reģistrētos pasākumam.
Ja ir radušies kādi jautājumi – droši sazinieties ar mani – būšu priecīgs uz tiem atbildēt.

Ar cieņu,
Kristaps Emīls Radziņš